Hybrydy popularną metodą stylizacji paznokci

Metod stylizacji jest obecnie bardzo wiele. Metodą cieszącą się bardzo dużą popularnością jest manicure hybrydowy. Na jego wykonanie decyduje się naprawdę wiele kobiet. Skąd wynika jego popularność?

Lakier hybrydowy: czym różni się od tradycyjnego?

Lakiery hybrydowe nie bez powodu cieszy się ogromną popularnością wśród kobiet. Jest doskonałym rozwiązaniem dla pań ceniących jednocześnie elegancki wygląd i swój czas. Manicure hybrydowy jest bowiem niezwykle trwały. Ta metoda stylizacji paznokci pozwala uniknąć brzydkich odprysków lakieru.

Lakiery do paznokci hybrydowe zachowują ładny wygląd przez długi czas, paznokcie nie wymagają więc częstego malowania. Lakiery hybrydowe używa się w zasadzie w taki sam sposób, jak tradycyjne. Różnica polega na tym, że używa się specjalnego lakieru, a każdą naniesioną na paznokcie warstwę utwardza lampą UV lub LED.

Dlaczego taki manicure jest trwały?

Na trwałość manicure hybrydowego duży wpływ mają używane do jego wykonania lakiery do paznokci. Co to jest lakier hybrydowy? Hybrydowe lakiery do paznokci łączą w sobie zalety lakieru tradycyjnego i żelowego. Lakiery hybrydowe nakłada się na bazę, która musi zostać utwardzona lampą UV/LED. Warstwę lakieru nakłada się raz lub dwa razy. Każdą należy utwardzić.

Na koniec nakłada się top (też się go utwardza) i przemywa paznokcie odtłuszczaczem. Wiedząc, co to jest manicure hybrydowy i jak się go nakłada, lakiery hybrydowe można używać samodzielnie w domu. Wbrew pozorom nie jest to trudne.