Leczenie w poradni okulistycznej w Gdańsku

Profilaktyczne badania u okulisty to najlepszy sposób, aby cieszyć się dobrym wzrokiem przez długie lata. Na takie badania powinno się zgłaszać raz w roku. Bez oczekiwania w długiej kolejce można wykonać je prywatnie. Badania takie wykonuje poradnia okulistyczna Gdańsk.

Jakie badania wykonamy w poradni?

Poradnia okulistyczna dysponuje bardzo nowoczesną bazą diagnostyczną. Dlatego poradnia okulistyczna Gdańsk wykonuje nie tylko badanie ostrości wzorku. Centrum okulistyczne przeprowadza także:

  • badanie dna oka;
  • komputerowe badanie wzroku;
  • bezdotykowy pomiar ciśnienia wewnątrzgałkowego.

Ponadto centrum okulistyczne Gdańsk wykonuje badania diagnostyczne w kierunku zaćmy i jaskry. Jednocześnie centrum okulistyczne Gdańsk dysponuje poradnią optometryczną. Dobór okularów jest więc kolejną usługą, którą świadczy centrum. Do poradni nie jest potrzebne skierowanie.

Czy w centrum okulistycznym można kupić okulary?

Oczywiście jest to możliwe. Salon optyczny Gdańsk zaprasza zarówno osoby dorosłe, jak i dzieci od 4. roku życia. Salon optyczny Gdańsk dysponuje nowoczesnym sprzętem, dzięki czemu wykonane w nim okulary odznaczają się bardzo wysoką jakością. Swoim klientom salon optyczny proponuje modne, doskonałej jakości oprawki damskie i męskie.

Dla wielu osób zakup okularów może być poważnym obciążenie. Dlatego sklep optyczny Gdańsk umożliwia zakupy ratalne. Sklep optyczny jest miejscem, w którym można kupić soczewki. Ponadto salon optyczny zajmuje się naprawą okularów.