Jak owinąć paletę folią stretch?

Towarów, które są transportowane na paletach jest obecnie mnóstwo. Towary na paletach muszą być oczywiście na czas transportu chronione przed uszkodzeniem. Owija się je więc folią stretch. Do zabezpieczania folią palet świetnie sprawdzają się owijarki do palet.

Jakie owijarki palet wybrać?

Owijarki do palet to nowoczesne maszyny pakujące. Są projektowane i produkowane w taki sposób, aby można było wykorzystać je owijania bardzo różnych ładunków umieszczonych na paletach. Bardzo popularna są owijarki do palet stołowe, które szczególnie dobrze sprawdzają się przy owijaniu ładunków na paletach o typowych kształtach i niezbyt dużych gabarytach.

Owijarki palet stołowe wyposażone są w system odcinania folii. Owijarka palet stołowa jest bardzo wydajna, a jej instalacja jest wyjątkowo prosta. Wśród tych maszyn pakujących wyróżnia się także roboty do owijania palet. To mobilne owijarki palet, które doskonale sprawdzają się do owijania ładunków, które mają duże gabaryty albo niestandardowe kształty.

Efektywne owijarki palet

Owijarki palet to bardzo wydajne maszyny pakujące. Wykorzystując owijarki palet można nie tylko skróci czas potrzebny na przygotowanie ładunku do transportu. Foliarka do palet to urządzenie, które pozwala zużyć do owijania palety znacznie mniej folii stretch. Ważne jest to, że foliarka palet jest produkowana z wysokiej jakości materiałów. Dzięki temu może być wykorzystywana przez wiele lat. Foliarka do palet w zależności od modelu może pracować w niskiej lub wysokiej temperaturze.