Oferta dla wszystkich przedsiębiorców posiadających samochody

Jeżeli jesteś przedsiębiorcą i posiadasz w swojej firmie kilka samochodów osobowych bądź dostawczych, koniecznie zainteresuj się co to jest gap i czy powinieneś tego typu ubezpieczenie wykupić właśnie w swojej firmie. Niezależnie od tego, czy posiadasz tylko jeden samochód, czy jest to cała flota samochodowa, dzięki dodatkowemu ubezpieczeniu możesz zyskać naprawdę wiele.

Wybierz administratora floty samochodowej

Zanim kupisz samochód na firmę, zanim zdecydujesz się na umowę leasingową bądź kredyt na auto, koniecznie sprawdź ubezpieczenie gap co to. Mało kto wie, że jeżeli samochód w leasing bądź na kredyt, ulegnie uszkodzeniu czy też zostanie skradziony, będziesz musiał zwrócić pełen koszt kredytowy jeszcze przed zakończeniem się umowy.

Jeżeli jednak zdecydujesz się na ubezpieczenie gap, twoja firma będzie zabezpieczona przed tego rodzaju wydarzeniami, a w przypadku kradzieży bądź wypadku ubezpieczyciel zwróci ci wszystkie koszty. Posiadając kilka samochodów na firmę możesz również zdecydować się na administratora floty samochodowej, dzięki czemu zarządzanie w firmie będzie jeszcze łatwiejsze.

Wybierz zarządzanie flotą samochodową

Oferta jest skierowana przede wszystkim do właścicieli firm, dla których flota samochodowa to znane pojęcie. Im więcej pojazdów firmie, tym trudniej jest nimi właściwie zarządzać. Dlatego zarządzanie flotą samochodową możesz powierzyć fachowcom, a sam zająć się rozwojem firmy transportowej. Doskonale wiemy, ile problemów może przysporzyć samodzielne zarządzanie flotą samochodową, a jeżeli zdecydujesz się na kompleksowe zarządzanie z naszą firmą, zyskasz czas i wiele oszczędności. Już dziś sprawdź na czym będzie polegało administrowanie i obsługa Twojej floty samochodowej.