W trosce o prawidłowy wzrok

Zdrowy wzrok pozwala nam komfortowo żyć. Na profilaktyczne badanie wzroku każdy powinien zgłaszać się raz w roku. Takie badania wykonuje poradnia okulistyczna Gdańsk.

Centrum okulistyczne – jaki jest zakres usług?

Profilaktyczne badanie wzroku to tylko jedna z usług, które świadczy poradnia okulistyczna Gdańsk. Poradnia dysponuje gabinetami, które wyposażone są w wysokiej klasy sprzęt. Dzięki temu centrum okulistyczne Gdańsk wykonuje także badania diagnostyczne w kierunku jaskry, zaćmy i innych chorób oczu.

W ramach działalności centrum okulistyczne Gdańsk zajmuje się profilaktyką i diagnostyką chorób oczu u dorosłych i u dzieci powyżej 4 roku życia. Dodatkowo centrum okulistyczne Gdańsk wykonuje badania optometryczne. Wszystkie usługi świadczone przez centrum stoją na bardzo wysokim poziomie. Dlatego zarówno poradnie optyczne, jak i optometryczne wyposażone są w doskonały sprzęt.

W jaki sposób dokładnie dobrać korekcję okularów?

Salon optyczny Gdańsk w połączeniu z poradnią optometryczną jest odpowiednim miejscem do tego, aby idealnie dobrać korekcję okularów. Salon optyczny Gdańsk w przypadku zakupu okularów w salonie wykonuje badanie optometryczne gratis.

Nowoczesne sprzęty, którymi dysponuje salon optyczny Gdańsk pozwalają wykonać okulary każdego typu. Sklep optyczny Gdańsk oferuje między innymi okulary progresywne. Ponadto sklep optyczny Gdańsk proponuje szkła zwykłe, z powłoką antyrefleksyjną oraz fotochromowe. Sklep optyczny Gdańsk ma szeroki wybór oprawek damskich i męskich.