Wyjazd za granicę wypożyczonym samochodem

Wyjeżdżasz za granicę samochodem z wypożyczalni? Pamiętaj o kilku ważnych kwestiach. Jedną z nich jest obowiązek posiadania opon zimowych, który w niektórych państwa jest bezwzględnie przestrzegany. Zanim wypożyczysz samochód osobowy, wypożyczalnia samochodów luksusowych Warszawa poinformuje Cię o wszystkich obowiązkach i o przywilejach. A jeżeli planujesz wyjazd za granicę, koniecznie sprawdź czy wynajem auta Warszawa, który podpisałeś obejmuje taką opcję.

Skorzystaj z wypożyczalni samochodów premium

Szczególnie kiedy w trakcie umowy najmu samochodu luksusowego, dowiesz się że musisz wyjechać za granicę, powinieneś sprawdzić jakie formalności musisz załatwić, zanim wyjedziesz.

Formalności jakie musisz załatwić to między innymi zmiana polisy ubezpieczeniowej, podpisanie aneksu w wypożyczalni oraz zmianę ogumienia w samochodzie. Okazuje się że niektóre państwa przestrzegają swojego prawa dość rygorystycznie, i bez zimowego ogumienia możesz zwyczajnie nie wjechać do Czech, na Słowację czy do konkretnych krajów skandynawskich.  

Postaw na wynajem aut w wersji premium

Decydując się na wynajem aut premium, otrzymujesz w ofercie wszystkie możliwe korzyści, wypożyczalnia samochodów luksusowych Warszawa stara się jak najlepiej dbać o każdego klienta, oferując mu dokładnie to czego potrzebuje. Nawet jeżeli wypożyczalnia samochodów premium nie ma jakiegoś pojazdu w swojej ofercie, na pewno znajdziesz odpowiednie auto i będziesz zadowolony z warunków umowy oraz usług jakie oferuje wypożyczalnia.

Już dziś zaplanuj dokładnie swoją wycieczkę za granicę, skorzystaj z bogatej oferty jaką posiada wypożyczalnia samochodów luksusowych Warszawa i znajdź pojazd dla siebie i całej rodziny. Wybierając jedno z państw, gdzie obowiązują opony zimowe w sezonie chłodnym, pamiętaj że ich brak może skutkować wysokim mandatem w obcej walucie.