Etykiety do kabli i przewodów – proste i trwałe znakowanie

Jeśli potrzebujesz trwałych i funkcjonalnych rozwiązań dla oznaczenia kabli i przewodów elektrycznych, wybierz etykiety do kabli wraz z termotransferową drukarką etykiet. Stworzysz dzięki temu własne oznaczniki na przewody pokryte trwałym i wyrazistym nadrukiem, odpornym na ścieranie i blaknięcie. To połączenie, które gwarantuje długotrwałe użytkowanie.

Etykiety do kabli – rodzaje

Etykiety na kable występują w różnych formach, dzięki czemu oznaczenia przewodów elektrycznych mogą mieć różnorodne kolory, wielkość oraz różny sposób wykonania. Do wyboru są m.in. następujące oznaczenia kabli i przewodów:

  • etykiety samoprzylepne,
  • koszulki termokurczliwe,
  • etykiety do kabli drukowane,
  • sztywne wkładki. 

Wszystkie oznaczniki na przewody charakteryzują się unikalnymi właściwościami, takimi jak: odporność na temperaturę, wilgoć czy inne czynniki zewnętrzne.  Dzięki czemu etykiety mogą mieć uniwersalne zastosowania. 

Gdzie można stosować oznaczniki na przewody?

Etykiety do kabli są niezwykle wszechstronnym rozwiązaniem, które można zastosować wszędzie tam, gdzie spotyka się rozbudowane okablowanie. Pozwalają na identyfikację urządzeń elektrycznych oraz oznaczenie specyfikacji przewodów. Oznaczniki na przewody mogą znaleźć zastosowanie w domu, w biurze, w motoryzacji czy w przemyśle. Dzięki nim można tworzyć indywidualne systemy szybkiej identyfikacji każdego urządzenia. Warto wykorzystać te proste i sprawdzone rozwiązania!