Wielofunkcyjna przenośna drukarka do etykiet

Przenośna drukarka etykiet samoprzylepnych renomowanej marki BRADY to urządzenie nowoczesne i funkcjonalne. Dzięki niemu możliwe jest szybkie drukowanie trwałych i czytelnych etykiet, kodów kreskowych, paragonów, biletów itp. Nasz sklep internetowy bradypolska.pl oferuje drukarki etykiet bezprzewodowe tego znanego producenta, w tym przenośne drukarki kodów kreskowych i przenośne drukarki etykiet kolorowych. Niektóre modele umożliwiają także obustronne drukowanie. Zapraszamy do zapoznania się z naszym asortymentem!

Przenośna drukarka o wielu zastosowaniach

Drukarki przenośne to bardzo praktyczne urządzenia podczas sprzedaży. Dzięki nim szybko można wydrukować paragon czy bilet. Sprawdzają się na biletowanych imprezach plenerowych, targowiskach, parkingach płatnych czy różnego rodzaju eventach. Są również niezastąpione w pracy w terenie. Pracownik terenowy, taki jak kurier czy inkasent z gazowni, nie ma możliwości stałego dostępu do urządzenia stacjonarnego, a mała drukarka przenośna pozwala mu na bieżąco drukować niezbędne etykiety.

Przenośna drukarka etykiet ułatwia także prace sklepów i magazynów. Dzięki niej pracownicy mogą od razu oznaczać towary, bez konieczności drukowania kodów czy cen na urządzeniu stacjonarnym i powrotu z nim do miejsca składowania produktów. Daje to dużą oszczędność czasu i lepszą organizację pracy.

Polecamy drukarni etykiet bezprzewodowe marki BRADY z naszej oferty. Służymy specjalistycznym doradztwem technicznym przy wyborze.