Sposób na usterki w oknach

W związku z codziennym użytkowaniem okien, mogą pojawić się w nich różnego rodzaju usterki. Sprawnie i szybko poradzą sobie z nimi pracownicy, których zatrudnia serwis okien.

Jakie problemy rozwiąże serwis?

Naprawa okien może obejmować różnego rodzaju uszkodzenia i usterki. Wymiana uszczelek, montaż nawiewników okiennych czy samozamykaczy to tylko niektóre z usług, które oferuje serwis okien. Ogromnym plusem jest to, że kontakt z pracownikami serwisu możliwy jest przez siedem dni w tygodniu w godzinach od 9.00 do 21.00.

Klienci z pewnością docenią także to, że naprawa okien odbywa się w pełni profesjonalny sposób, a na wykonane prace udzielana jest 24-miesięczna gwarancja. Do tego serwis ma bardzo atrakcyjne ceny.

Naprawa jakich okien jest możliwa?

Serwis okien kieruje swoją ofertę do bardzo różnych grup klientów. Z oferowanych przez niego usług mogą skorzystać klienci indywidualni, firm, szkoły i różnego rodzaju instytucje. Co istotne, możliwa jest naprawa okien plastikowych oraz naprawa okien drewnianych bardzo różnego typu. Do serwisu mogą zgłaszać się klienci, których interesuje naprawa okien plastikowych lub naprawa okien drewnianych zwykłych, balkonowych bądź przesuwnych. Serwis dysponuje bardzo bogatym zapleczem technicznym, dlatego naprawa okien PCV lub naprawa okien drewnianych stoi na bardzo wysokim, europejskim poziomie.

Naprawa okien PCV bądź naprawa okien drewnianych przez doświadczony serwis okien odbywa się w sposób, który nie utrudnia życia mieszkańcom czy pracownikom.